Kartal Halı Yıkama

Kartal Halı Yıkama, halı temizleme, konusunda müşteri beklentisini çok İyi bilen, ve beklentileri tam olarak karşılayan bir firmadır, profosyonel bir firma olarak hizmet vermektedir.

Bildiğiniz üzere halı yıkama sektörü ülkemizde çok popüler bir sektördür, ve her geçen gün daha da büyüyen bir pazarı vardır.

Bu durumda tabii ki irili ufaklı bir çok firma vardır, bu firmaların içinde gerçekten işini gayet güzel yapan yerler vardır, Tabii bunun yanında işini iyi yapamayan hatta art niyetli firmalar vardır.

İşte Kartal Halı Yıkama, tam olarak memnun kalacağınız beklentilerinizi karşılayabilecek bir firmadır.

Halı Yıkama her ne kadar yaz aylarında yapılır anlayışı olsada artık günümüzde büyüyen sektörle beraber kış aylarında da bu temizliği yaptıran müşterilerimiz vardır.

Ama tabii genel bir temizlik yapılmasada kışın halı ya leke dökülmüşse veya çok kirlenmişse yıkatılmaktadır.


Halı Nasıl Yıkanır

İlk önce nasıl yıkıyoruz yıkamadan önceki detayları paylaşmak isteriz bizlere ulaştıktan sonra belirlenen saatler içerisinde ücretsiz servisimizle adreslerinizden halınızı alıyoruz bize teslim ettiğinizin ispatı olarak sipariş fişi veriyoruz.

Daha sonra yetkili arkadaşlarımız diğer müşteri halıları ile karışma olmasın diye ayrı ayrı numaralardır ma yapıyoruz, ve böylece artık halılarınız bize emanettir.

Halı nasıl yıkanır, Yıkanacak yere sevkiyatından sonra cins cins ayrılma işlemi yapılır burdaki maksat bütün hepsi için aynı halı şampuanı kullanırsak istenmeyen sonuçlar olabilir.

İşte bu profesyonelliğin bir gereğidir, şampuanın miktarını ayarlamak, hangi halıya ne tür bir işlem yapılacak bunlar deneyim ister.

Yıkama başlayarak en uygun şampuanla bol köpüklü ve iyice fırçalama devam eder en ufak detay atlanmadan yıkama biter daha sonra durulama işlemine geçilir.

Durulama diğerleri gibi çok önemlidir, çünkü iyi durulanmamış halılar teslimatı yapıldıktan sonra sarılaşmaya başlar buda hiç iyi bir görüntü oluşturmaz.

Hemde tam olarak temizlenmemiş olur, da sonra yıkanan halı sıkma makinesine götürülür, bu makina yüksek devirde çalışıp halıdaki suyun % 90 nını atar ve nemli bir hale getirir.

Bundan sonra kurutma standında kurumaya alınır. Bazı firmalar halıları dışarıda yani dükkan önünde açık olarak askıya asarlar.

Bu hem sağlık hemde görüntü olarak hiç hoş olmayan durumlara sebep olur çünkü dışarıda askıda olan halı nemlidir ve toz tutmaya çok elverişlidir.

Bizler kurutma işlemini kapalı alanda ve çevresinde havalandırma sistemi olan yerimiz de kuruturuz.

Standart olarak 2 veya üç gün askıda bekletme genel bir anlayıştır fakat biz 1 gün daha fazla bekleterek iyice kurumasını sağlarız.

Bazı halıların altı kalın olduğu için kurudu zannedilip paketleme yapılır bunun önüne geçmek için fazladan 1 gün bazen 2 gün bile bekletiriz.

Kuruyan halılar daha sonra paketleme standına alınıp burada toz tüy gibi unsurları fırçalamak suretiyle temizlenir ve kalite kontrol yapılır eğer standartlara uygun ise parfüm sıkılarak paketlenir.

Fakat istenilen düzeyde temizlenme olmamışsa veya lekeler çıkmamış sa tekrar yıkama için en baştan başlanır.


Kartal' da Halı Yıkama Firmaları

Kartal ve çevresinde bir çok adı kartal da halı yıkama firmaları olarak geçen yerler vardır, bunların sayıları özellikle yaz aylarında dahada artmaktadır çünkü bu sektörün fix yapma zamanı yaz aylarıdır.

Ama hepsi beklentileri karşılayamaz, bu iş kapasite bilgi birikimle olabilecek bir iştir, bu işinin ehli olmayan firmalar yaz kampanyası adı altında kulağa hoş gelen ve müşterileri ikna eden kampanyalardır.

Doğal olarak müşterilerde bu kampanyadan faydalanmak için harekete geçerek halılarını bu firmalara verirler.

Fakat genelde sürekli duyduğumuz bunların halıları iyi yıkamadığı şikâyetidir çünkü hem ehil değildirler hemde bazıları art niyetli olabilir hakkını teslim etmek gerekirse.

Gerçekten temizleme işini gayet güzel yapan yerler vardır bunlar müşteri odaklı olup beklentileri karşılayan yerlerdir bu yüzden piyasada hep olumlu tepki alırlar işte bizde bu firmalardan biriyiz.


Kartal' da En Ucuz Halı Yıkama

Tabii takdir edersinizki her hizmetin bir bedeli vardır, çünkü hizmet için bir takım ekipmanlar almanız gerekli eleman giderleri gibi klasik giderler bu her sektörde olabilecek masraflardır.

Kartalda en ucuz halı yıkama, arıyorsanız, doğru yerdesiniz demektir halı yıkama sektöründe sürekli saha çalışması yapıp her kesime hitap etmek için fiyat güncellemesi yapıyoruz.

Piyasada hem A kalite temizlik yapıp ayrıca minumum kazançla çalışan bizim gibi çok az firma vardır yani bu kadar kaliteli temizlik yapan genelde firmalar yüksek fiyatlara halı yıkama yaparlar.

Bizim bildiğimiz işinizi güzel yaparsanız karşılığını kesinlikle alırsınız halı yıkatmaya karar verirseniz yıkatacağınız yer hakkında kısa bir araştırma kesinlikle yapmalısınız.

Peki bir halı yıkamacıyı nasıl araştırırsınız, ilk bakmanız gereken bu yerin bir sabit telefonu varmı ayrıca her firmanın artık genelde web sitesi vardır burdanda yıkamacı ile ilgili bilgi alabilir adresini öğrenebilirsiniz.


Kartal' da En Yakın Halı Yıkama

Kartal ve mahallelerinde sizlere Kartalda En yakın halı yıkama olarak hizmet veriyoruz firmamız bu bölgenin sınırları içinde olup mesafe gözetmeden komşularımıza hizmet vermekten onur duyarız.

Tabii anadolu yakasında bir çok semte hizmet götürmekteyiz fakat bir çok müşteri genelde kendisine yakın halı yıkamayla çalışmak ister.

Bunun sebeplerinden halısını nereye verdiğini bilmek istemesidir, bu güvenle alakalı bir durumdur çünkü her sektörde olduğu gibi sıkıntı yaşayan müşteriler vardır.

Daha önceden teknolojinin az olduğu zamanlarda insanlar halılarını evlerinde bahçelerinde hatta evinin önünde yolda yıkarlardı.

Bu çok sağlıksız bir durumdur hem kendi sağlığınıza hemde halı için sıkıntılı bir iştir düşünün bir ev hanımının en az 2 veya 3 saatte yıkadığını biz gelişen teknolojiyle beraber tabii burda ustalık vardır 15 dakikada yıkıyoruz.

Fakat bunu 2 veya 3 dakikada yapan yerler vardır, ama bu doğru bir yıkama şekli değildir ıslatacaksınız uygun olan şampuanı halıya yedirerek serpmeniz gerekir fırçalama yıda iyi yapmanız gerek.

İşte bunları ancak profosyonel firmalar yapar, Halı Yıkama işi gerçekten özen isteyen bir meslek gurubur, çok hassas olup itina isteyen bir temizlik hizmetidir.

Düşünsenize yaz ayının başlangıcında evinizi boyatmışsınız bir sürü masrafa girmişsiniz halılarınızıda yıkamacıya vermişsiniz artık tertemiz gelecek diye hayal kurarken halılar geliyor.

Bakıyorsunuzki hiç temiz olmamış tam bir hayal kırıklığı çok üzücü bir durum, işte sizde böyle bir hayal kırıklığı yaşamayın diye uyarıyoruz..hizmet/hali-yikama

En İyi Halı Yıkama Nerede

Eğer sizde en iyi halı yıkamayı arıyorsanız, doğru yerdesiniz, insanlar doğal olarak herhangi bir hizmet almak istediklerinde bunun en iyisi olmasını isterler.

Fakat günümüzde bu konuda sıkıntılı durumlar olsada artık gelişen imkanlarla beraber kısa bir araştırmayla bu sorunu aşabilir.

Bu gibi sıkıntılı durumlara düşmemek için en önemli araçlardan biri tavsiyedir çevrenizde biraz araştırma yaparsanız sonuca varacak bilgilere ulaşırsınız.

Fakat dahada önemlisi bir halı yıkama firmasına halı yıkatma yaptıracaksanız kesinlikle yorumlara bakmanız güzel olur.

Çünkü bu firma hakkında yorumlar çok önemlidir, daha önce bu firmayı tecrübe etmiş insanların yorumları mevcuttur o sayfalarda, fakat burdada dikkat etmeniz gereken bir ayrıntı daha vardır.

Dikkat etmeniz gereken bir veya iki yorum değil 10 veya daha fazla yorum okumanızdır, zaten işini iyi yapan piyasada tutulmuş bir halı yıkama firması ordaki yorumlardan kendini belli eder.

​​​​​​
Evde Halı Yıkama Nasıl Yaparım

Evde halı yıkama nasıl yaparım sorusuna vereceğimiz cevap bize kalırsa hiç denemeyin deriz, çünkü bu zor ve zahmetli bir iştir.

İlk önce imkanı olmayan yani evinde halı yıkama makinası olmayan sadece fırça ve deterjanla halısını yıkamak isteyenlere cevabımız çok zor olduğudur.

En zor anlardan biri ıslattığınız halının kaldırılması çünkü ıslanan halı çok ağırlaşır, bu şekilde kaldırmak sağlık açısından sıkıntılı durumlara sebep olabilir.

Hatta bu yüzden veya suyun içinde çalışılması yüzünden sağlık problemleri yaşanabilir, sizlere tavsiyemiz bizi arayın rahat edin.

Birde evinde halı yıkama makinası olanlar vardır bu yıkama çeşidi diğerine nazaran daha rahattır, ama endüstriyel makina olmadığından tam olarak memnun kalmazsınız ve kısmi bir temizlik olur.

Bu temizlik konusunda en iyi hassas ve güzel temizlik özel sadece bu iş için üretilmiş makinalarla olur çünkü ev tipi ve sanayi tipi makinalar arasında büyük farklar vardır.
(0216) 309 64 96 WhatsApp Destek