Kartal Halı Yıkama Fabrikaları

Kartal Halı Yıkama Fabrikaları, A kalite % yüz hijyen temizlik politikamızla Deneyimli Kadro Yapımızla Hizmetinizdeyiz, Sizler için
​​​​​ özel hazırlanmış şampuanlar ve leke çıkarıcılar kulanıyoruz

Sadece temizlik malzemesi olarak üretilmiş kimyasallarımız mevcutturı, üretilen halıların hepsi antibakteriyel olarak hazırlanır.

Kartal halı yıkama fabrikaları, tarafından evinizin tüm halıları ücretsiz servis hizmetiyle kapınızdan alınarak yıkama fabrikasına götürülmekte, uzman kadromuz tarafından en ince ayrıntısı düşünülerek tertemiz yıkanır,

Kartal Halı yıkama fabrikaları, kesinlikle özel ve tamamen bu iş üretilmiş olan makinalarla hizmet vermesi gereken yerler olması gerekir, halının cinsinin yıkama için ayrışması çok önemlidir.

Her türlü halı cinsini gözetmeden yıkama yapmaktayız, eski yeni çok kirli az kirli, ayırt etmeden en mükemmel şekilde yıkamayı yapıyoruz.


Halı Kurutma

Tam Kurumamış Halılar
Özellikle çok önemlidir çünkü zamanla kuramamışsa çok kötü kokulara sebep olur ve halının küflenmesine bile sebep olur,

Teslimat tan hemen sonra yıkamacı gitmeden önce yıkattığınız halılardan birini açarak tam kuruduğunu anlayın bu konu çok önemlidir

Az veya çok paralar ödeyip halı alıyorsunuz gözünüz gibi baktığınız eşyalarınızın çürüdüğünü görüyorsunuz ne kadar kötü değil mi?

Firmamız kesinlikle kurumamış halıların sevkiyatına asla müsade etmez, acele bir şekilde yıkanıp kurutulan veya kuruduğu zannedilen halılar bazı firmalar tarafından müşteriye teslim edilmektedir, lütfen bı konuda dikkat etmeniz gerekir, kartal-hali-yikama

Halı Temizliği

Halılarınızı evinizde bulundukları yerde pratik bir şekilde temizlemeniz için yıkama ya verene kadar bir bezle silmeniz yeterlidir.

Ama bu yeterli bir temizleme olmaz kendi sağlığınız veya diğer aile bireyleri ve özelliklede çocuklar için büyük bir problem oluşturur.

Bazı pratik yollarda mevcuttur temizlik için, deterjan kullanarak, veya diğer kolay yollardan pasif temizlik, yapabilirsiniz.
(0216) 309 64 96 WhatsApp Destek