Pendik Halı Yıkama Firmaları

Pendik Halı Yıkama Firmaları, olarak ücretsiz servisimizle hizmetinizdeyiz .Halı yıkama da çeşitlerine göre yıkanış şekilleri ve yıkama sırasında kullanmış olduğumuz şampunlar ve deterjanlar diğer halı yıkama firmalarına göre farklılık gösterir.

Halı yıkama, firmamız tamamen hijyen ve disiplin odaklı çalışmaktadır. Halılarınızı bizi aramış olduğunuz dakikadan sonra en geç bir saat içinde ücretsiz servisimizle sizlerden teslim alıyor ve firmamıza ulaştırıyoruz.

Pendik Halı Yıkama Firmaları, halılarınızı yıkamadan önce yere seriyor ve ağır lekelri tespit ediyoruz. Tespit ettiğimiz lekelerin üstüne leke çıkarıcı sprey ile müdahale ediyoruz.

Daha sonra etkili şampuanlarımızı halılarınızın her köşesine döküyoruz, Hiç bir detayı atlamadan iyice dağıtarak seriyoruz, çünkü şampuan kalitesi temizlik için olmazsa olmazdır.

İyi köpürtülmüş ve daha sonra iyice fırçalanmış halı şampuanı önemli başlıklardan biridir, bu yüzden çok dikkat ederiz.

Temizleme hizmetinde, bir çok dikkat edilmesi gereken hususu vardır, bunları burda saymaya sayfalar yetmez, sadece sizleri sıkmadan önemli bir kaç başlık tan bahsedicez.


Kaliteli Halı Yıkama

Deneyimli çalışma arkadaşlarımızla profesyonel cihazlarımızla başarılı bir temizleme işlemi gerçekleştiriyoruz

Bazı firmalar yıkama hizmetlerinde kuyu suyu kullanmaktadır, biz kesinlikle kuyu suyu değil arıtılmış suları kullanmaktayız. Halı ve koltuk temizliğinde sadece bu iş için üretilmiş temizleme kimyasalları kullanmaktayız.

Yıkanan halılar, nemli ıslak bırakılmaz, halılarınız ilk gün ki doğal temizliğine kavuşur. Bazı firmalar halı yıkama da kullanması gereken suyun sadece %20 oranını kullanır.

Halı Yıkama da Kampanya

Kampanyalarında %80 daha az su kullandıklarını ve daha çabuk kurutma yaptıklarını söylerler hatta bazı firmalar hiç su kullanmadıklarını söylerler ve çok kısa bir sürede halılarınızı teslim ederek hızlı teslimat diyerek sizlerin ilgisini çekmeye çalışırlar.

Bu saydıklarımız kesinlikle doğru bir yöntem değildir. Halı yıkama da belirli aşamalar vardır bunlardan bir tanesi de halının yeterli derecede suyla yıkanmasıdır.eğer bu su miktarı uygulanmazsa bakterilerin temizlenme olasılığı çok düşük olur.

Yani anlıyacağınız halınız yeterli seviyede yıkanmaz ve kirli gelir. Düşünsenize, 6 ay boyunca halınız kirlenmiş yıkanmış ve halı yıkama da çok az su kullanarak yıkandığı söyleniyo bu mümkün değildir.

Halı Kurutma

Her halı ve temizliğinin kendine has bir temizlemeşekli ve buna göre de kulanılması gereken su ve deterjana ihtiyacı vardır.

Bu işlemleri az veya fazla yaptığınız zaman yeterli temizliğe ulaşamazsınız bunların doğru orantıda yapılması gerekir işte, pendik halı yıkama nın farkı da burdadır.


Halılarınız türüne ve iplik çeşidine göre işlem uygulanmaktadır, Bu şekilde halılarınız ilk günkü parlaklığını, canlılığını ve ömrünü korur.

Halılarınızın temizliğini yaparken kesinlikle ucuz malzemeler kullanılmamaktadır, her markanın sahtesi olduğu gibi bu temizleme ekipmanlarının da kötü taklitleri vardır.

Halılarınızda çürüme, ıslaklıktan kaynaklanan kötü koku oluşmaz ve temizliğin ardından halınız kurutularak poşetlenir ardından adresine teslim.

Halı Örtüsü Kullanma

Halı Örtüsü, günümüzde kullanımı artan halıların temizliğini muhafaza etmek için halının üstüne serilen bir örtü türüdür.

Temizlik yapıldıktan sonra halının üzerine serilir, genelde eşya ve halı satılan mağazalarda bulunur, her halıya uygun ebatta bulabilirsiniz.

Her renkte bulabilirsiniz, kalite olarak ta değişik türleri vardır, ev hanımları belirli bir süre kullanılır daha sonra kirlenince kaldırılıp halı kullanılmaya başlanır.

Yıkanması çok kolaydır, kurutulup tekrar kullanılması mümkündür, fakat halı üstündeyken özellikle çocuklu evlerde çabuk bozulur ve bu yüzden halı gibi kullanmak kolay değil dir.

Fakat ilk kullanılmaya başlandığında çok popüler olan bu örtü biraz kullanımı zor olduğu için eskisi kadar ilgi görmemektedir.

Bizim tavsiyemiz tertemiz yıkadığımız halılarınızı örterek gizlemeyin, hem hijyen hemde görüntü olarak güzel görünen halılarınızı serin ve konforlu hayatın tadını çıkarın.
pendik-hali-yikama
​​
(0216) 309 64 96 WhatsApp Destek