Sancaktepe Halı Yıkama

Sancaktepe Halı Yıkama, Kaliteli güvenilir, Hijyen Çalışma Ortamında Ülkemizin en İyi Deterjan Parfümleriyle, Eğitimli Kadrosuyla Temizleme Hizmetleri ne devam ediyor,

Eşyalarımızın içinde en çok göz önünde bulunan ve kirlenme olasılığı en yüksek olan eşyalardan biridir Bu yüzden Halı Yıkama Temizliği çok önemlidir.

Halı yıkama, işlemi halıdaki bakteri, polen, toz akarları ve toprağı güvenli bir şekilde ve yüzeyleri renklendirebilecek veya zarar verebilecek kalıntılar bırakmayız,

Sancaktepe Halı Yıkama, ilk önce Ücretsiz servisimizle sevkiyatı yapılan halılarınızı önce her hangi bir karışıklık olmasın diye fiş basılarak adedi yazılır

Temizlenmeye hazırlanan halılarınız öncelikle cinsine ve halınızın durumuna göre ayrılır, En uygun şampuanlarla bol köpüklü bir şekilde yıkanır.

Kurutma işleminin ardından paketleme ve kalite kontrol masasına getirilir, burda son kontrolleri yapılan halılar en güzel kokulu parfümlerle ambalajlanarak sevkiyata hazır hale getirilir.

Teknolojinin sektöre kazandırdığı halı yıkama makineleri ve ekipmanları ile profesyonel ekibimiz eşliğinde halılarınız hijyenik bir ortamda yıkanmaktadır.

Ayrıca halılarınız hijyenik koşullarda paketlenmiş bir şekilde adresinize teslim ediyoruz. halı temizliği, için aradığınız güveni ve temizlik kalitesini bizimle bulacaksınız..

Her mevsim halı yıkama, rahatlığını yaşamak istediğinizde güven duyacağınız bir halı yıkama temizlik hizmetini firmamızda bulabilirsiniz.

Sektörün önde gelen firması olarak yılların hizmet deneyimini kalite ile bütünleştiren firmamız memnun müşteri portföyüne sizleri de dahil ederek her geçen gün büyüyen firmamızın Hizmetlerimizden sizde faydalanmak için hemen arayın, hali-yikama

Sancaktepe, de profosyonel kadromuzla, hiç bir fedakarlıktan kaçınmadan halı, kilim, yorgan, perde, halıfleks, battaniye yıkama hizmetlerine devam etmekteyiz.

Sancaktepe halı yıkama fiyatları, için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz, ucuz fiyat tarifemiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz, piyasa ortalamasının altında fiyatlarından faydalanın.

Halı yıkama makinaları, teknolojiyle beraber gelişerek endüstriyel anlamda bir çok kolaylıklara sebep olmuştur, otomatik olsun manuel olsun kullanımı çok kolaydır.

Sancaktepe merkez ve diğer mahallelerinde hızla hizmetlerimize devam ediyoruz, ekipman kullanımında olsun temizlik konusunda olsun tecrübeli ekibimizle hizmetinizdeyiz.
(0216) 309 64 96 WhatsApp Destek