Soğanlık Halı Yıkama

Soğanlık Halı Yıkama, Sizler İçin Uzman Kadromuzla Haftanın Yedi günü 365 gün Hızlı Teslimat Politikamızla En Hijyen Şartlarda Yıkama İçin Hizmetinizdeyiz.

Oysaki son yıllarda çığ gibi büyüyen halı yıkama, hizmet sektörü bu sarfiyatın hem önüne geçilmesinde hem de gerçek bir temizliğin sağlanmasında bir numara olabiliyor.

Eğer sizde hem işimde  kalite temizlik yapan hemde ucuz halı yıkama piyasanın en uygun fiyatlarıyla işini yapan bir firma arıyorsanız Soğanlık Halı Yıkama, ya mesajla veya telefon ederek bizlere ulaşın be farkı görün.

Yıkama işleminde önemli noktalardan biri yıkanacak halının cinsidir.

Halı yıkama makinası çalıştırılmadan önce mutlaka halı cinsi, ne dikkat edilir ve buna göre bir temizlik işlemi gerçekleştirilir. Gerekirse halı iki kere yıkanır.

Bununla birlikte, halı yıkama yapılırken genelde şu adımlar takip edilir:
Deterjan veya herhangi bir temizlik malzemesinin kalmaması için, durulama işleminde bolca su kullanılır.

Durulama işleminin ardından havalandırma işlemine başlanır, Halılarınız, kurutma standlarında halılar kurutma odasına alınır ve kurulanır.

Halıların ıslak kalması durumunda, çürüme gerçekleşebileceğinden nemden arındırma ve kurutma işlemleri oldukça önemlidir.

Artık günümüzde özellikle apartmanlarda yaşarken halı yıkama işi için uygun alan bulmak neredeyse imkansız, bu sebeple halı ve koltuk yıkama firmalarına olan talep gün geçtikçe artıyor.


Genellikle yaz aylarında firma sayısı artan bu sektörde bir çok irili ufaklı firma mevcuttur kampanyalar adı altında ucuz halı yıkayarak müşteri toplama çalışırlar

Tabii insanlarda bakarlar ki çok düşük fiyat hemen halılarını verirler fakat bu gibi durumlarda sıkıntıların olması kaçınılmazdır.

4 mevsim mevsim halı yıkama rahatlığını yaşamak istediğinizde güven duyacağınız bir halı yıkama temizlik hizmetini. firmamızda bulabilirsiniz.


Piyasanın önde gelen firması olarak yılların hizmet deneyimini kalite ile bütünleştiren firmamız memnun müşteri portföyüne sizleri de dahil ederek hizmetlerimizden sizinde faydalanmanızı isteriz.
​​​​​​

Soğanlık Halı Yıkama Firmaları

Halılarınızı ücretsiz servisimizle alıyoruz Uzman kadromuz tarafından çeşidine göre ayrılıyor her halı cinsine göre yıkanır

Halılarınız müşteri adresine göre karışmaları önlemek için numaralandırılır.

Bunun sebebi halılarının karışmasını engellemektir teslimat sırasında müşteriye teslim dili verilir bir nüshasıda firmamızda kalır.

Halılarınız en kaliteli ekipmanlarla yıkandıktan sonra sıkma makinasında sıkılır ve halının suyunun %90 ı atılır hafif nemli kalan halılar kurutma standında kurumaya alınır daha sonra kuruyan halılar paketlemeye alınır.

Paketleme standında fırçalanan halılar parfümlenerek paketleniyor ve sevkiyata hazır hale getiriliyor.

Yanlış bir şampuan kullanılırsa halının bozulması içten bile değildir.Siz siz olun işinin ehli olmayan firmalara temizlik yaptırmanızı tavsiye etmeyiz

Eğer yıkatma yaptıracaksanız bu firmayı internette kısa bir araştırma yaparak firma hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sizler için en ekonomik fiyat tarifesi uyguluyoruz...

(0216) 309 64 96 WhatsApp Destek