Güney Ticaret

Soğanlık Halı Yıkama olarak Uzman Kadromuzla Uygun Fiyatlarla Ücretsiz Servisimizle Ve Hızlı Teslimat Politikamızla Hizmetinizdeyiz.

Elyaf ve pamuktan olan yorganlar yine bir şekilde hallediliyor. Ama ya yün yorganlar, artık onları temizlemek yün yorganları yıkamak için ayırmamız gereken büyük zaman dilimleri de yok elimizde. Soğanlık Halı Yıkama Kalitede Bir İnci

Teslim ettiğimiz yorgan ve battaniyelerinizin temizliğinden ve hijyeninden (sağlık bilgisinden) emin olabildiğimiz bir yorgan ve battaniye firmasına emanet etmeliyiz onları.

Bütün gece vücudumuzla temas eden yorganlar temizlik ve hijyen (sağlığa uygunluk) şartından ödün vermeyen bir firmaya teslim edilmeli.

Soğanlık Halı Yıkama Aynı zamanda Koltuk Yıkama Ve Çekyat Yıkama Hizmetleri de Vermektedir

Teknoloji işimizi kolaylaştırmak için gün be gün büyümeye devam ediyor malum. Eskidendi öyle önce şiltesini sök, sonra yünleri leğenlere bas, ee bir de çık ayağınla bir güzel tepin. Sonra güneşe ser onları, ardından çırp. Tekrar diz bir güzel dik. Bunların hiçbirine ihtiyaç duymadan da iyi bir firma ile aynı temizliği yakalamanız mümkün.

Şelale Halı Yıkama Tesisisleri bünyesinde bulunan Şelale Yorgan ve Battaniye Yıkama birimi, teknolojik donanımı, sağlık bakanlığı onaylı şampuanları ve konusunda uzman personelleriyle sizlere hizmet vermektedir.

Soğanlık Halı Yıkama da Battaniye Yıkama da yorgan ve battaniyeleriniz nasıl yıkanır.

  1. Şelale Yorgan ve Battaniye Yıkama birimine gelen yorgan ve battaniyeleriniz cins ve özelliklerine göre ayrıştırılır.

  2. Yorgan ve battaniyeleriniz yıkama öncesi toz alma makinamızda çırpılarak tozundan ve kaba kirlerinden arındırılır.

  3. Yorgan ve battaniyelerinizdeki lekeler belirlenir.

  4. Leke durumuna göre leke çıkarıcı, şampuan ve deterjan tespiti yapılır.

  5. Sanayi tipi tamamen paslanmaz çelik yorgan ve battaniye yıkama makinemizde yorgan ve battaniyeleriniz cins ve özelliklerine göre belirlenen derece ve yıkama hızında yıkanır.

  6. Bol su ile durulanır. 1300 devir sıkma makinemizde sıkılır.

  7. Tamamen yalıtımlı kapalı klimalı kurutma odamızda 41 derecede 12 saate kurutulur.

Kalite kontrol masamızdan geçen yorgan ve battaniyeleriniz paketlenerek sizlere servis edilir.Soğanlık Halı Yıkama