Uğurmumcu Halı Yıkama

Uğurmumcu Halı Yıkama, tecrübeli çalışanlarıyla, kaliteli şampuan, ve leke çıkarıcılar kullanarak, piyasanın en ucuz fiyatları ile siz değerli müşterilerimize halı temizleme hizmeti faaliyetleri vermektedir.

Halı Yıkama, ​​​​​​son yıllarda çok çabuk büyüyen bir sektördür, Evde yıkama hem zor olup hemde fazla su harcanması sebebiyle çok israf olurdu.

Bu hizmet israfın hem önüne geçilmesinde hem de gerçek bir temizliğin sağlanmasında bir etkendir.

Firmamız kurulduğu günden beri güvenilir, üstün hizmet, kaliteli kadro ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutma hedeflerini gayret edinmiş bir firmadır.

Uğurmumcu Halı Yıkama, hijyen bir ortamda evinizde sizlere yaşatmak için bütün gayretimizle çalışıyoruz,
Geçmişten bugüne, değişen ve sürekli kendisini yenileyen bir anlayışla çalışmaktadır.
​​​​
Bir firma seçiminde internette ufak bir araştırmayla bilgi alabilirsiniz, genelde bu işte ciddi olanların hepsinin web sitesi ve sabit hattı vardır.

Hızlı teslimat politikamızla halılarınızı en temiz bir şekilde temizleyip halılarınızı teslim ediyoruz,

Bizim önceliğimiz müşteri memnuniyetidir halı temizleme de lekelerin çıkarılma işlemi üç aşamadan oluşmaktadır

İlk yıkamadan sonra kurutulup tekrar kontrol lekeler çıkmamışsa tekrar yıkıyoruz daha sonra kuruttuktan sonra paketlemede son kontrolleri yapılmaktadır, sizler için sektörün en iyi şampuanlarını ve leke çıkarıcıları kullanmaktayız.

​​​​​
Kartal Uğurmumcu Halı Yıkama

Kartal uğurmumcu halı yıkama, En uygun fiyat yapısıyla kartal ve çevresinde halılarınızın güvenilir bir şekilde deforme etmeden en iyi temizliği yapan firmalardan biridir.

Ücretsiz servisimizle sevkiyat yaparak fabrikamızda veya yerinde yıkama yaparak müşterilerine en hızlı zamanda temizlik hizmeti veriyoruz.

İşyeri olsun evde olsun halı ve kilimlerimiz ayak altında kullanılan bir eşya olduğunda kirlenmesi çok çabuk olur, bu yüzden tabii temizlenmesi elzem olan eşyadır.

Özellikle çocuklu evlerde yıkama süresinin yıkama süresinin daha az tutulması hem çocukların hemde aile bireylerinin sağlığı açısından çok önemlidir.

Çünkü sizinde bildiğiniz gibi çocuklar halılara çok temas ederler, bu yüzden kesinlikle hijyen olması gerekmektedir.

Tabii bu halı yıkamanın uzman sizinde beklentinizi kesin karşılayabilecek bir firmanın yapması en doğru bir karardır.

Halı temizleme esnasında hiç bir zarar verilmeden iyice tam olarak kurutulan eşyanız son kontrolleri yapılarak paketlenir.

En uygun leke çıkarıcılar kullanılarak zarar vermeden lekeler çıkarılır, eğer halı kenarlarına overlok yapılması gerekirse size bilgi verilir siz onaylarsanız bu işlem en uygun şekilde yapılarak sizlerin kullanımına sunulur. kartal-hali-yikama


Uğurmumcu Halı Yıkama Firmaları

Gelişen teknolojiyle beraber tabii ki halı yapımında yapılırken bundan faydalanılır, Çeşitlerine göre farklılık göstermektedir günümüzde bu teknolojiyle bereber yeni halılar genelde anti bakteriyel üretilmektedir.

Her halının kendine özgü bir yapısı vardır, buda bizlere doğru şampuan ve doğru teknik bilgiler kullanmamızı gerektirir

Bütün halılara aynı yöntemle yıkamak tehlikeli olur çünkü aynı şampuanı kullanırsak halının ipine zarar vermek kaçınılmaz olur.

Firmamızda da değişik temizleme yöntemleri vardır özellikle ev hanımları bu konuda çok hassastırlar bu temizleme işlemi uzmanlık isteyen bir sektördür sizde güvenilir bir halı yıkama arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Yün Halı tarihi itibariyle en eski halılardan biridir bir çok saraylarda köşklerde kullanılan halılardan biridir fiyat olarak pahalı bir halıdır,

Her ne kadar gelişen teknolojiyle bu halı makinalarda yapılsa dahi genelde ve en çok tutulan cinsi halı dokuma tezgahlarında el emeği göz nuruyla yapılır orjinali saf yünden hiç bir kimyasal katkı olmadan yünün doğal haliyle yapılır çok hassas bir dokusu vardır.

Halıda çöp boya adıyla geçer bunun sebebi yünler dokuma yapılmadan önce boya bidonlarına batırılarak kurumaya alınır. Bu yüzden yıkama sırasında su da bekletilmeden hemen kurutulmalıdır.

Yün Halı Yıkama da yün halılar hassasiyetle yıkanır boya ve yün yapısına dikkat edilerek temizliği yapılır eğer lekeler mevcutsa halının üstünde bu lekeye uygun ilaçlar kullanılır

Görünüşü güzel olan bu halı özellikle kış aylarında evin sıcaklığına ve ayak kısmınızın sıcaklığına yün halı olması sebebiyle büyük katkı sağlar

Fakat yaz aylarında sıcaklarla beraber kaldırılıp yerine ayaklarınızı rahat ettirecek halı koymanız rahatlığınız açısından daha faydalı olabilir


Uğurmumcu Mahallesi Halı Yıkama

Firmamızda her türlü halı temizliği mevcuttur, bunlardan biriside shaggy halıdır, Shaggy Halı nın ülkemizde kullanılması mazisi 15 veya 20 sene kadardır ilk görülmeye başlandığı yıllarda çok tutulan bir halı çeşidi dir, uzun iplikleri rengarenk görüntüsüyle ilgi duyulan bir halıydı

Fakat daha sonra bu ilgi giderek azaldı en büyük dezavantajı nın sebeplerinden biride uzun iplerinin olması nedeniyle pisliklerin ve tozların halının dibinde kalmasıdır

​​​​​Shaggy Halı Yıkama zorluğu olan halılardan biridir orjinal ağırlığının yanında suyu yedikçe ağırlığı çok artar, peki nasıl yıkıyoruz, çırpma yöntemiyle ilk önce halının içindeki tozların ve pisliklerin halının içinden ayrıştırılması gerek

Daha sonra uzman kadromuz tarafından en uygun şampuan la her santimi titizlikle yıkanır, sonraki aşama sıkma makinası yla sıkılmasıdır, çok yüksek devirde çalışan bu makinalar halının içindeki suyun yüzde 90 nı nı dışarı atar

Yıkama tamamlandık tan sonra kurutma işlemine geçilir kurutma standın da kuruyana kadar bekletilen halılar kalite kontrol masasında son kontrolleri yapıldıktan sonra yeterli kalitede uygunluğu varsa sevkiyat için hazırlanır.

Ayrıca yerinde yıkama hizmetimizde mevcuttur, neden yerinde yıkama istenir.genelde bu sistem halıfleks tarzı halılar ve koltuk veya çekyat için istenir.

Çünkü bu eşyaların sevkiyatı zordur ve her taşınmada deforme olma ve kırılma gibi kazalara sebep olabilir bu yüzden taşınması yerine yerinde yıkama yapılır.

Her yıkama sonrası halılarınız teslim edildikten sonra müşterilerimizden not vermelerini rica ederiz daha doğrusu memnuniyet anketine katılmanızı rica ediyoruz.

Bunun sebebi daha kaliteli bir hizmet yani sizden gelen talepler sonrası en iyisi için çalışıyoruz tabii biz her anketimizde teşekkür mesajları alıyoruz.

Buda bizlere ne kadar güzel ve en iyi hizmeti verdiğimizi gösteriyor, bizler bu mesajları alarak yaptığımızdan onur duyuyor ve zevkle işimizi yapmaya devam ediyoruz.

Leke Nasıl Çıkar

Halıdaki lekeler nasıl çıkar, bu en çok halı yıkamacı olarak karşılaştığımız sorulardan biridir, halılarımız evde en çok ayak altında kullandığımız eşyadır.

Bu yüzden kirlenme ve leke olması kaçınılmazdır, yıkama firması olarak en çok uğraştığımız işlerin başında gelir, çok zor lekeler de olur çok kolay lekeler de olur.

Bu iş tecrübe deneyim ister çünkü leke çıkarayım derken özellikle ev hanımları halının rengini bozduğu veya halının solmasına sebep olurlar.

Tecrübemizle gelen halıları ayırıyoruz, lekeli halılara ayrı bir işlemle özel hazırlanmış leke çıkarıcılarla yıkamayla beraber temizliğimizi tamamlıyoruz.

Bize sadece ulaşmanız yeterli gerisini biz hallederiz, konforlu ve hijyen bir ortamı için bizi arayın...
(0216) 309 64 96 WhatsApp Destek