Güney Ticaret

Yakacık Halı Yıkama olarak Halılarınızı Adreslerinizden Ücretsiz Servisimizle Alıp Tertemiz Yıkayıp Hızlı Teslimat Politikamızla Halılarınızı Sizlere Teslim Ediyoruz,

Yakacık Halı Yıkama olarak tavsiyemiz halıların teslimatı sırasında dikkat etmeniz gereken 2 husus halıların teslim alındığı gibi size tam olarak adediyle teslim edilmesi ve halıların kuru olup olmadığıdır.

Güvenilir bir firma bulmak ilk adım

Teslim ettiğimiz yorgan ve battaniyelerinizin temizliğinden ve hijyeninden (sağlık bilgisinden) emin olabildiğimiz bir yorgan ve battaniye firmasına emanet etmeliyiz onları.

Bütün gece vücudumuzla temas eden yorganlar temizlik ve hijyen (sağlığa uygunluk) şartından ödün vermeyen bir firmaya teslim edilmeli.

Teknolojik donanımı ve kullanılan temizlik ürünleri incelenmeli!

Teknoloji işimizi kolaylaştırmak için gün be gün büyümeye devam ediyor malum. Eskidendi öyle önce şiltesini sök, sonra yünleri leğenlere bas, ee bir de çık ayağınla bir güzel tepin. Sonra güneşe ser onları, ardından çırp. Tekrar diz bir güzel dik. Bunların hiçbirine ihtiyaç duymadan da iyi bir firma ile aynı temizliği yakalamanız mümkün.

Şelale Halı Yıkama Tesisisleri bünyesinde bulunan Şelale Yorgan ve Battaniye Yıkama birimi, teknolojik donanımı, sağlık bakanlığı onaylı şampuanları ve konusunda uzman personelleriyle sizlere hizmet vermektedir.

Yakacık Halı Yıkama Uygun Fiyatlar.

  1. Şelale Yorgan ve Battaniye Yıkama birimine gelen yorgan ve battaniyeleriniz cins ve özelliklerine göre ayrıştırılır.

  2. Yorgan ve battaniyeleriniz yıkama öncesi toz alma makinamızda çırpılarak tozundan ve kaba kirlerinden arındırılır.

  3. Yorgan ve battaniyelerinizdeki lekeler belirlenir.

  4. Leke durumuna göre leke çıkarıcı, şampuan ve deterjan tespiti yapılır.

  5. Sanayi tipi tamamen paslanmaz çelik yorgan ve battaniye yıkama makinemizde yorgan ve battaniyeleriniz cins ve özelliklerine göre belirlenen derece ve yıkama hızında yıkanır.

  6. Bol su ile durulanır. 1300 devir sıkma makinemizde sıkılır.

  7. Tamamen yalıtımlı kapalı klimalı kurutma odamızda 41 derecede 12 saate kurutulur.

  8. Kalite kontrol masamızdan geçen yorgan ve battaniyeleriniz paketlenerek sizlere servis edilir.