Halı Yıkamada Birinci

Hijyen temizlik ve kalite bizim için olmazsa olmazdır, bu yüzden sektörün en iyi markalarıyla çalışıyoruz. Halı Yıkama da Deterjan ve temizlik malzemesi olarak sizler için en iyilerini tercih ettik,

Halı yıkama Günümüzde Özellikle Ev Temizliğinde Vazgeçilmez sektördür, Bu Yüzden Halı Yıkama da Seçtiğiniz Firma Çok Önemlidir,Ücretsiz Servis Ve Hızlı Teslimat Politikamızla Hizmetinizdeyiz.

Halı Yıkama Sektöründe Her Ne Kadar İyi Firmalar Olsada Hem Fiyat Konusunda Hemde Temizlik Konusunda İnsanımızı Üzen Firmalar Vardır,

Halı Koltuk yıkama firması seçerken dikkat etmeniz gereken altın kurallar vardır özellikle bunlardan 2 tanesi çok önemlidir, birincisi Halı yıkamadan getirilen halıların kuru olup olmamasıdır, ikincisi halının adedidir, hizmetlerimiz...Bunlara çok dikkat edilmelidir.Lekelerle mücadelemiz devam ediyor.

Şelale halı yıkama olarak lekelerle mücadelemiz 3 aşamalı olarak sürmektedir, ilk yıkamadan sonra halılar kurutulup tekrar kontrol edimektedir, daha sonra tekrar kuruduktan sonra kontrol edilip lekelerin çıkartılması halıların cinsine göre leke çıkarıcı ilaçlar kullanılmaktadır....http://www.twitter.com

25

Yıllık Tecrübe
Hizmetlerimiz

Bizim Uzmanlık Alanlarımız

Halı Yıkama

Halı Yıkama, Bilgi Birikim Ve Tecrübe İsteyen Bir İştir, Tertemiz Yıkanmış Halılarınız Olsun Ve Güvenilir Bir Firma Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Detaylı Bilgi

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama, Evimizin Hem Görüntüsü İçin Hemde Sağlıklı Bir Ortamda Yaşanabilmesi İçin Yapılması Gereken Bir Temizlik Türüdür.

Detaylı Bilgi

Yorgan Yıkama

Yorganlar hayatımızın her anında olmasada, bilhassa de soğuk kış gecelerinde kullandığımız vücudumuza temas eden bu yüzden de hijyen olması çok ö..

Detaylı Bilgi

Battaniye Yıkama

Evlerimizde kullandığınız her türlü battaniye çeşitlerini; Evlerinizden alıyoruz önce kirlerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz daha sonra var olan k..

Detaylı Bilgi

Stor Perde Yıkama

Stor perdeler evlerimizin, ofislerimizin vazgeçilmez ve bir o kadar estetik görünümünü tamamlayan dekoratif perde çeşitidir. Renk renk ve desen d..

Detaylı Bilgi

Kısayollar

Kurumsal

İletişim Bilgileri

Hürriyet Mah. Dinar sokak Kurfalı/Kartal / İSTANBUL

info@selalehaliyikama34.com (0216) 309 64 96 (0531) 367 22 30
(0216) 309 64 96 WhatsApp Destek