Hakkımızda

Hijyen temizlik ve kalite bizim için olmazsa olmazdır, bu yüzden sektörün en iyi markalarıyla çalışıyoruz. Halı Yıkama da Deterjan ve temizlik malzemesi olarak sizler için en iyilerini tercih ettik,

Halı yıkama, Günümüzde Özellikle Ev Temizliğinde Vazgeçilmez sektördür, Bu Yüzden Halı Yıkama da Seçtiğiniz Firma Çok Önemlidir,Ücretsiz Servis Ve Hızlı Teslimat Politikamızla Hizmetinizdeyiz.

Halı Yıkama Sektöründe Her Ne Kadar İyi Firmalar Olsada Hem Fiyat Konusunda Hemde Temizlik Konusunda İnsanımızı Üzen Firmalar Vardır,

Halı Koltuk yıkama firması seçerken dikkat etmeniz gereken altın kurallar vardır özellikle bunlardan 2 tanesi çok önemlidir, birincisi Halı yıkamadan getirilen halıların kuru olup olmamasıdır, ikincisi halının adedidir, hizmetlerimiz...Bunlara çok dikkat edilmelidir.Lekelerle mücadelemiz devam ediyor.

Şelale halı yıkama, Olarak lekelerle mücadelemiz 3 aşamalı olarak sürmektedir, ilk yıkamadan sonra halılar kurutulup tekrar kontrol edimektedir, daha sonra tekrar kuruduktan sonra kontrol edilip lekelerin çıkartılması halıların cinsine göre leke çıkarıcı ilaçlar kullanılmaktadır....http://www.twitter.com
12
23
8,481
4
Neden Biz?

Sunduğumuz hizmetlerimizde 3 ana değeri her zaman ön planda tutarız.

Ücretsiz Keşif

Ekibimiz yılların tecrübesi ve eğitiminden geçmiş uzman personellerden oluşmaktadır ve en iyi hizmeti sağlamak için hazırdır.

Profesyonellik

Sunduğumuz servislerin her zaman arkasındayız ve güvenilirliğin, kaliteli ve hızlı servis ile sağlandığının bilincindeyiz.

Servis Garantisi

Durum ne olursa olsun en iyi çözümü, en uygun maliyet ve en hızlı şekilde sizlere sağlamak bizim birincil önceliğimizdir.