Battaniye Yıkama

Evlerimizde kullandığınız her türlü battaniye çeşitlerini; Evlerimize alıyoruz önce kirlerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz daha sonra var olan kirlere müdahale ediyoruz.

Endüstri tipi Çamaşır Makineleri yardımıyla battaniye yıkama hizmetimiz ile birlikte battaniyeleri toz toprak bulaşmaması için kapalı mekan kurutma odalarımızda kuruttuktan sonra nem alma odalarımızda tamamiyle nemden arındırdıktan sonra son kontrollerini yapıp ambalajlayarak evinize teslim ediyoruz.

Bu temizleme için özel olarak üretilmiş battaniye yıkama şampuanlarıyla yıkanıp durulanır, dezenfekte edildikten sonra kapalı kurutma bölgesinde kurutulup paketlenip sizlere teslimatı gerçekleştirilmektedir.

Yerlerde yıkanan yorgan ve battaniyeler, yerde ne kadar iyi yıkanmış olsa bile Hijyenik açıdan iyi bir netice vermemekte ve deforme olmaktadır.http://www.twitter.com dan bize mesaj atabilirsiniz...

Kendi içlerinde çeşitlere ayrılırlar Polar battaniye orlan battaniye tv battaniye gibi çeşitleri mevcuttur ebatları ise çocuk battaniyesi tek kişilik battaniye çift kişilik battaniye ve diğerleri...

hizmetlerimiz

Battaniyelerde özellikle kış aylarında vazgeçilmez eşyamızdır.... Özellikle çocuk battaniyesinin temizliği çok çok önemlidir göz bebeğimiz olan çocuklarımızın mikroplardan etkilenmemesi için battaniye yıkamayı kesinlike ihmal etmeyin...
12
23
8,481
4
Neden Biz?

Sunduğumuz hizmetlerimizde 3 ana değeri her zaman ön planda tutarız.

Ekibimiz yılların tecrübesi ve eğitiminden geçmiş uzman personellerden oluşmaktadır ve en iyi hizmeti sağlamak için hazırdır.

Sunduğumuz servislerin her zaman arkasındayız ve güvenilirliğin, kaliteli ve hızlı servis ile sağlandığının bilincindeyiz.

Durum ne olursa olsun en iyi çözümü, en uygun maliyet ve en hızlı şekilde sizlere sağlamak bizim birincil önceliğimizdir.