Yorgan Yıkama

Yorgan Yıkama, çok önemlidir, Yorganlar hayatımızın her hatıranda bilhassa de soğuk kış gecelerinde kullandığımız vücudumuza temas eden ve bu yüzdende hijyen olması çok önemli olan eşyalarımızdan biridir.

Bütün Günün yorgunluğunu temiz bir yorganın rahatlığıyla uyuyarak atabilmek en büyük zevklerden biridir.

Tek kişilik ve çift kişilik, elyaflı, silikonlu, pamuk, yün, ince, kalın vs. derken hangisiyle daha rahat ediyorsanız onu kullanmaktasınız.

Ancak yorganlar hep aynı şekilde temiz kalmamaktadır. Bir müddet sonra kirlenen yorganlar sıhhat açısından da tehlike oluşturmaktadır. Zira yorgan gibi sık kullanılan eşyalarda bakteri oluşumu daha sık görülmektedir.

Bu yüzden, Fabrikamızın son teknoloji, çağdaş yorgan yıkama makinelerinde yıkanan yorganlar ile daha güzel uyku tecrübesi yaşayacaksınız. Yorganların kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir.

Bu işlem için hanelerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan özel endüstriyel yıkama makineleri kullanılmaktadır.

Yorgan yıkama işlemine başlamadan önce, varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır. Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi şart olan bir konudur.

Zira, yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. Elyaf da olsa, yün de olsa çok az bir nem dahi kalsa kesinlikle problem olacaktır. Tamamen kuruyan yorganlar ambalajlanır ve adresinize teslim edilir. Servis sırasında hijyene çok önem vermekteyiz.

Ayrı olarak yorgan ve battaniyeler, makinelerde tek tarafa doğru sıkma işlemi yapıldığından asla bozulmaz ve kırışmaz...

Yorganlar iç ve dış yapısına göre değişik çeşitleri vardır, Yün Yorgan Elyaf Yorgan Tek Kişilik Yorgan Çift Kişilik Yorgan, gibi çeşitler mevcuttur.
http://www.twitter.com bizlere mesaj atarak ta ulaşabilirsiniz...

Yün Yorgan Yıkama

Özel Yıkama Makinalarımızla yıkayarak kurutma standlarında kurumaya bırakılır.Yün Yorganın kuruması uzun sürer bu yüzden diğer yorganlara nazaran kurutma standlarında daha fazla bekletilmektedir...hizmetlerimiz...

Elyaf Yorgan Yıkama:Yün yorgana nispetle yıkanması ve kurutması daha kolay dır.özel yıkama makinalarımızda yıkanarak kurutma standlarında beklemeye alınır daha sonra güzelce paketlenerek sevkiyata hazır hale getiriyoruz....
12
23
8,481
4
Neden Biz?

Sunduğumuz hizmetlerimizde 3 ana değeri her zaman ön planda tutarız.

Ekibimiz yılların tecrübesi ve eğitiminden geçmiş uzman personellerden oluşmaktadır ve en iyi hizmeti sağlamak için hazırdır.

Sunduğumuz servislerin her zaman arkasındayız ve güvenilirliğin, kaliteli ve hızlı servis ile sağlandığının bilincindeyiz.

Durum ne olursa olsun en iyi çözümü, en uygun maliyet ve en hızlı şekilde sizlere sağlamak bizim birincil önceliğimizdir.