Halı Yıkama

Halı Yıkama, Hem Sağlıklı bir yaşam ortamı için, hemde evimizin görüntüsüne tam olarak olumlu bir katkı sağlayan temizlik çeşidi'dir, bu yüzden halılarınızı yıkatmaya verdiğiniz firma çok önemlidir.

Ücretsiz servis, ağımızla halılarınızı adreslerinizden alıyoruz, istenilen standartlarda temizleme yaptıktan sonra belirlenen gün ve saatte teslim ediyoruz.

Halı Yıkama, gerçekten çok zahmet ve beceri, deneyim isteyen bir iştir, bu sebeple kesinlikle tecrübeli insanların yapması gerekir, lekenin çıkmasından tutunda kaliteli temizliğe kadar bir çok başlık vardır.

Halı yıkamaya, gelen halılarınız daha önce basılmış etiketlerden temizlenir, varsa telleri alınır, hiç bir detay atlanmaz kenarlarında bulunan püsküllerinde kopmalar varsa makasla düzeltmeler yapılır.

Gerçekten profosyonel kaliteli temizlik, ve sorunsuz bir hizmet alabilmeniz için bir firma bulmak zordur, çok sayıda firma olmasına rağmen bu standartlara uyan da vardır fakat sizi üzecek olanda vardır.

Halı Yıkamacı, olarak müşterilerimizden aldığımız iltifatlar bu konuda yani memnuniyet derecesinde ne kadar haklı olduğumuzu göstermektedir diğer yıkama hizmetlerimiz sizde faydalanın

Halının renginin solması, genelde olabilecek durumlardan biridir, bunun sebebi ya yıkama esnasında yapılan yanlış tekniklerden biridir yada uzun zaman kullanılması yüzünden renk solması olabiliyor,

En hızlı halı yıkama, teknik bilgi donanımlı kadro yapımızla, tüm ilçelere hızlı çabuk servisimizle, profosyonel yıkama ile güvenli bir şekilde standartlara uygun kurutmayla halılarınızı getiriyoruz.

Fakat burda dikkat edilmesi gereken konu, hızlı halı yıkama için kaliteli temizlikten ödün vermemek gerekiyor, eğer bundan taviz verilirse halılar tam olarak yıkanmamış olur, bunu hiç bir müşteri istemez.

Halı yıkama firması, seçerken nelere dikkat etmeliyiz günümüz dünyasın da bildiğiniz gibi teknoloji çok ilerlemiş durumda artık her evde muhakkak en az bir tane akıllı telefon hemen hemen bulunmaktadır.

Kısa bir araştırmayla firma bulabilirsiniz ve devamında güvenilir bir firma için araştırma yaparak doğru yeri bulursunuz,müşteri yorumları videolar bulabilirsiniz.

Halı yıkama firmaları, gerçekten işimizi gayet kolaylaştıran hiç yorulmadan rahatlığın ve konforun ayrıca hijyen bir ortamda yaşamamız için büyük bir fırsattır.

Ama malesef her sektörde olan fırsatçılarda burada mevcuttur, çünkü dışarıdan bakıldığında çok kolay ve kazançlı bir iş gibi gelir insanlara.

Fakat aslı öyle değildir tamamen ustalık isteyen bir sektördür, kullanacağınız halı şampuanı bunun kıvamı çok önemlidir.

Kullandığınız halı yıkama makinası ve bunun fırça kalitesi, hangi halıda hangi fırça, halıyı yıkarken ne kadar fırçalanması gerektiğidir.

Durulama için ne kadar su harcamanız çok önemlidir, eğer halı yıkama şampuanı fazla atılmış ve durulama tam yapılmamışsa halıda sararmalar olur.

Kaliteli Halı şampuanı, kullansanız bile durulama iyi olmamışsa bu sararma kaçınılmazdır, çünkü bu şampuanlar kimyasal madde içerir ve sadece halı yıkama için üretilmişlerdir.

Halı sıkma makinası, diğer bir detaydır, eğer tam olarak halı sıkılmazsa içinde su kalır ne kadar kurutsanızda kötü kokuya ve görüntüye sebep olur.

Daha bir çok buraya sığdıramayacağımız ayrıntılar mevcuttur, bu yüzden bunu bilen deneyimli insanların yapması gerekir, bu konuya kesinlikle dikkat etmeniz gereklidir.

Profosyonel halı yıkama, için en iyi ekipmanları kullanmanız gerekir, çünkü bu makinalarla derinlemesine temizlik yapabiliriz, ancak bu şekilde halıların rengini bozan kirlerden kurtulabiliriz.

Halıların sararması, da önemli bir konu başlığıdır, bilhakis bunun sebebi açık renkli halılarda daha çok oluşan sararmalar kesinlikle halının ipleri veya üretim değildir.

Sararmanın sebebi kullanılan şampuan veya halının tam durulanmamış olmasıdır, diğer bir sebebi ise kalitesiz halı şampuanın içinde bulunan kimyasallardır.


Halı Yıkama Fiyatları

Özellikle yaz aylarında firma sayısı artan bu sektörde bir çok irili ufaklı firma mevcuttur kampanyalar adı altında ucuz halı, yıkayarak müşteri toplama çalışırlar

Tabii insanlarda bakarlar ki çok düşük fiyat hemen halılarını verirler fakat bu gibi durumlarda sıkıntıların olması kaçınılmazdır, bu konuda bir çok şikayetçi olan insanlar mevcuttur.

Bu konuda mağdur olmuş bir çok insan vardır, iyi yıkanmamış halılar, sararan halılar, rengi bozulan halılar,hiç yıkanmamış halılar, yıkandığı söylenip hiç su kullanılmayan halılar daha bir çok sebep.

Burada en büyük handikap siz halınızın nasıl yıkandığını görmüyorsunuz, işte bunun için halı yıkama firması için küçük bir araştırmayla kesin bilgiler edinebilirsiniz.

Her konforun, kaliteli temizliğin bir bedeli vardır, çünkü gelirler olsada giderlerde vardır, bunun için çok ucuz halı yıkama yapan yerler sizi aldatmasın orada kesinlikle bir eksik yapılan prosüdür vardır.

Şampuandan, sudan, veya vakitten kısılıp yapılan iş vardır.vakitten kastımız halının belli bir vakit her santimine temas ederek fırçalanması gerekir.

Eğer bu işlemde tam olarak yapılmazsa yukarıda saydığımız sebepler meydana gelir, bu yüzden halı yıkatma, için seçeceğiniz yer çok önemlidir.

Aslında bu duruma düşmeden önlem alabilirsiniz güvenilir işinin arkasında duran piyasada gerçekten çok profosyonel halı yıkama firmaları mevcuttur.

Düşünsenize ucuz yere yıkatıp halınız istediğiniz gibi temizlenmemiş veya halınızın rengi bozulmuş sonra tekrar bir yıkamacıya dönüş yaparak halılarınızı veriyorsunuz buda size tekrar bir maliyet olara dönüyor.

Ucuz Halı Yıkama

Eğer sizde hem işimde  kalite temizlik yapan hemde ucuz halı yıkama piyasanın en uygun fiyatlarıyla işini yapan bir firma arıyorsanız mesajla veya telefon ederek bizlere ulaşın ve farkı görün.

Bir çok insan halı yıkatmaya karar verdiğinde ilk yaptığı araştırma halı yıkama fiyatları dır.Tabii doğal olarak özellikle internette bu konuda araştırma yaparlar veya çevrelerine sorarak en uygun halı yıkama fiyatları ​​​​​​, için doğru firmayı bulmaya çalışırlar.


En İyi Halı Yıkama

En iyi halı yıkama, arıyorsanız doğru yeri seçmek sizinde hakkınız, peki bunun için ne yapmalısınız, kısa bir araştırmayla bu sonuca ulaşabilirsiniz.

Halılar yıkanırken nelere dikkat etmesini bilen, doğru halı şampuanı kullanan, kaliteli temizlik için hiç bir fedakarlıktan kaçmayan, bir halı yıkama arıyorsanız bizi arayın.

Halı Yıkama Fabrikaları

Halı yıkama fabrikası, olarak uygun fiyatlarla, halı yıkama, koltuk yıkama, perde yıkama gibi temizleme hizmetleriyle, anadolu yakasında, halı adedi farketmeden hızlı servisimizle hizmetinizteyiz.

Halılarınız toplu olarak değil tek yek ayrı olarak özenle en güzel bir şekilde yıkanmaktadır, bazı fabrikalarda, havuz sistemiyle bütün müşterilerin halıları tek bir yerde ıslatılmaktadır, bizim fabrikamızda böyle bir şey olamaz.

Bazı müşterilerimiz halı yıkanmadan teslimat sırasında ödemeyi peşin ödemek isterler, fakat bu doğru değildir biz önce hizmet daha sonra ödeme almaktayız.
​​​​​​
Bulunduğumuz bu sektörde deneyimlerimizle kaliteli hizmet anlayışıyla, her türlü halı temizleme faaliyetimizle, siz değerli halkımıza hizmet etmekten onur duyarız.
pendik-hali-yikama
12
23
8,481
4
Neden Biz?

Sunduğumuz hizmetlerimizde 3 ana değeri her zaman ön planda tutarız.

Ekibimiz yılların tecrübesi ve eğitiminden geçmiş uzman personellerden oluşmaktadır ve en iyi hizmeti sağlamak için hazırdır.

Sunduğumuz servislerin her zaman arkasındayız ve güvenilirliğin, kaliteli ve hızlı servis ile sağlandığının bilincindeyiz.

Durum ne olursa olsun en iyi çözümü, en uygun maliyet ve en hızlı şekilde sizlere sağlamak bizim birincil önceliğimizdir.