Esentepe Halı Yıkama

Esentepe Halı Yıkama, Kurulduğu günden bu yana hiç bir fedakarlıktan kaçmadan en iyi kadrolarla ve ekipmanlarla sizlere hizmet vererek beğenilerinizi almaya devam ediyor.

Halılarınızı Ücretsiz servisimizle adreslerinizden alıyoruz cinsine göre ayırıp en uygun standart yıkama yapıyoruz

Ardından kalite kontrol ve paketleme masasında paketlenerek sevkiyata hazır hale getirerek sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Esentepe Halı Yıkama, fiyat belirlemesi yaparken sizlere hem en iyi halı temizleme ve en ucuz hizmeti vermek için piyasa şartlarını takip eder, devamlı saha çalışması yapmaktadır.

Bazı halı yıkama firmaları ucuz yıkama yapar fakat bunu kaliteli yıkamaya yansıtarak ucuz ve kaliteli yıkama standartlara ulaşmakta zorluk çekerler.

Çünkü her sektörde olduğu gibi bu sektörde de kaliteyi yakalamak için belli bir takım harcamalar gereklidir.

Bizde kaliteli yıkama için harcamalar yapmaktayız, fakat hem ucuz hemde kaliteli temizlik için kazancımızdan taviz vererek sizlere hizmet vermekteyiz.
​​​​​​

Esentepe Halı Yıkama Firmaları

Esentepe halı yıkama firmaları, Hijyenik Anti Bakteriyel bir halı yıkama için deneyimli ekiplerimizden en uygun fiyatlarla esentepe de bizlerden hizmet alabilirsini
​​​​
Halı Yıkama fabrikası yada firması kesinlikle özel ve tamamen bu iş üretilmiş olan makinalarla hizmet vermesi gereken yerler olması gerekir,

Halılarınız bilinçsiz firmalar tarafından yıkanırsa veya evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınız hem de halınızın ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilir.
Halı yıkamada sizde en iyi yıkama yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kartal Esentepe Halı Yıkama

Halılarınızı teslim aldıktan sonra halı yıkama yerimize götürerek yıkama standında cinsine göre ayırarak yıkama için hazırlanır.

Burada en hassas konu uygun şampuan ve standart su kullanımıdır, denge isteyen bir konudur şampuanı gereğinden fazla kullanırsanız halıda sarı lekeler oluşur.

Eğer suyu eksik kullanırsanız şampuan gerektiği kadar köpürmez ve temizleme tam olarak oluşmaz, bunlar halı yıkama için önemli başlıklardır.

Su kullanımı ve şampuan ne kadar önemliyse fırçalama işlemi de bir o kadar önemlidir, eğer bu fırçalamayı eksik yaparsanız kaliteli temizlik, eksik olur.

Durulamanın da ayrıca çok iyi yapılması gerekir, halının üstündeki köpük en son yıkama tamamlanınca ayrı bir ekipmanla atılır.

Daha sonra bolca su ile durulanır, bu işlemlerin ardından halı rulo haline getirilir, sıkma makinası için uygun hale getirilir.

Halı sıkma makinası çok önemlidir, eğer halının içindeki su tam olarak sıkalarak atılmazsa kuruma tam olmayabilir ve kötü kokulara sebep olur.

Gördüğünüz gibi halı yıkamada bir çok önemli başlık vardır, bu temizleme kesinlikle ehliyetli insanların yapması gereken bir meslek türüdür.

Ehliyetsiz insanlara halı yıkama yaptırılırsa bir çok sıkıntılar yaşanması kaçınılmazdır, renk bozulması, deforme olması gibi bir çok sıkıntı yaşanır.bizi arayın içiniz rahat olsun.