Pendik Halı Yıkama

Pendik Halı Yıkama, halı temizleme de en iyi ekipman, en kaliteli şampuan kullanarak, ücretsiz servis imkanı ile profosyonel ekibi ile pendik te ve mahallelerinde yaz ve kış aylarında hizmet vermektedir.

Halı Yıkama, konusu hassas ve deneyim isteyen ve hatayı asla kabul etmeyen bir meslektir, çünkü hata yapıldığında halıların bozulması renk atması kaçınılmaz hale gelir.

Pendik Halı Yıkama, İşte bu konuda hassasiyet gösteren, ve halılarınızı hiç bir şekilde gözünüz arkada kalmıyacak şekilde teslim edebileceğiniz profosyonel bir firmadır.

Piyasada halı yıkama, adı altında bir çok firma mevcuttur, bunlar firma olarak her ne kadar görülsede işin aslı öyle değildir, doğrusu bu yerler başka sektörde faaliyet gösteren firmalardır.

Halı Temizleme, işini ek olarak yaparlar halı yıkama dükanı bile yoktur, başka bir yerde yıkama yaptırırlar bu işten pekte anlamazlar, yaptıkları işin arkasında durmazlar.

Herhangi bir sorunda müşteri mağduriyetini giderecek şekilde hizmet vermezler, genelde yaz aylarında sayıları çok artar yılın belli aylarında faaliyet gösterirler.

Pendik halı yıkama, yılın on iki ayı 365 gün hizmet vermektedir, tamamen bu işe adapte olmuş müşteri memnuniyetini ön plan da tutan kaliteli hizmet veren bir firmadır.
​​​​
Halı yıkama nasıl yapılır, bizlere halı yıkatmaya karar verdiğinizde ilk yapmanız gereken bizi aramanız veya mesaj atarak ulaşmanızdır.

Ulaştıktan sonra adresinizi alıyoruz ve en kısa sürede ücretsiz servis, ile halılarınızı alıyor ve yıkama yerimize götürüyoruz, halıların diğer müşteri halılarıyla karışmasını engellemek için her halıya ayrı ayrı halı etiketi basıyoruz.

Bu halı etiketleri, boş olmayıp üzerinde numaralarımız yazmaktadır, bu etiketler çok önemlidir, eğer eksik veya yanlış bir etiket basılırsa karışması kaçınılmazdır.

İşimizin en can alıcı noktalarından biri hangi halının hangi halı şampuanı, ile yıkanacak olmasıdır, bu çok önemli bir detaydır, eğer yanlış bir şampuan kullanırsak istenmeyen sonuçlar ortaya çıkar.

Bunlar daha işin başlangıcıdır, gördüğünüz gibi halı temizleme, çok ince detayları olan bir yıkama biçimidir, işte bu yüzden tecrübe ister, eğer ehil insanlara yıkama yaptırmazsak sonuçları çok köyü olacak şekilde halılarınız zarar görebilir.

Daha sonra yıkama standın'da halılarınızı seriyoruz, ıslatma işleminin ardından şampuan serpme ile devam ediyoruz, burada belirtmek isteriz ki su kullanımı çok önemli olup eksik su kullanımı tam olarak yıkanma işin uygun değil dir.

Bazı firmalar maliyeti azaltmak için normal su yerine kuyu suyu kullanmaktadır, bu kuyu suyu, halının ipinin sertleşmesine sebep olur, kesinlikle normal su kullanılmalıdır.

Usta ekibimiz bu işlemlerin ardında halı yıkama ya start verir, halının her santimine dokunmak suretiyle iyice fırçalanır, bu çok önemlidir, şampuanın iyice köpürmesi ve temizliğin en iyi şekilde olması için kesinlikle standart fırçalama yapılmalıdır.

Eksik yapılan fırçalama ve köpürtme istenilen temizliğe ve standartlara uygun olmamasına sebeptir, tabii kullandığınız fırça kaliteside çok önemlidir, eğer çok sert bir fırça kullanırsanız halının dokusuna zarar verirsiniz.

Uzman halı yıkama ekibimiz, tarafından tamamlanan fırçalama ve köpürtme işleminden sonra durulama ya geçilir.durulama olmazsa halının içinde kimyasal maddeler kalır.

Durulama için kesinlikle yeterince su kullanılmalıdır, aksi bir durumda halıda şampuan kalabilir buda halınızın çabuk eskimesine sebep olabilir.


Pendik'te En Ucuz Halı Yıkama

Pendik'te en ucuz halı yıkama, arıyorsanız doğru yerdesiniz, tabii ucuzluğun yanında kalitemiz de mevcuttur, peki bu olabilirmi tabiiki bizde mevcuttur.

Bazı firmalar ucuz halı yıkama, yaparlar fakat bunu yaparken kaliteden ödün verirler, daha az su kullanarak kalitesiz şampuan ve ekipmanlarla kâr marjlarını yine aynı tutarak hizmet verirler.

Bu tip yıkama yerlerin sayısı oldukça fazladır, malesef piyasada tutunarak faaliyetlerine devam etmektedirler, fakat bizim firmamız da böyle bir sorun yoktur.

En ucuz halı yıkama olarak kesinlikle kalitemizden ödün vermeyiz, peki bu nasıl olur fiyat tarifemizi belirlerken piyasa araştırması yaparak sizler için en uygun fiyat, tarifemizi belirliyoruz.

Bunu yaparkende kârımızdan ödün vererek sizler için hem kaliteli hemde ucuz, halı temizleme hizmeti vererek pendik te faaliyetlerimize hızla devam etmektedir.

Pendik'te En Kaliteli Halı Yıkama Nerede

En kaliteli halı yıkama, için doğru yerdesiniz, kaliteli temizlik deyince sayılı firmalardan biri olarak pendik te çalışmalarımıza devam ediyoruz, kaliteli temizlik için çok emek vermek gerekir.

Bunu yapmak için deneyim ve yılların tecrübesi gerekir, kesinlikle sizde halı yıkatmaya karar verdiğinizde bunun için seçeceğiniz firma çok önemli olup doğru yeri seçmeniz önemlidir.

Gerçekten de doğru yeri bulmak zordur, gelişi güzel halı yıkamacı ya halı vermek sizleri zor durumlara düşürebilir, bu konuda çok zor durumlar da kalan müşteriler vardır.

Firmamız kaliteli hizmet anlayışıyla başarılarına devam etmekle beraber,her geçen gün müşteri portföyünü artırmaktadır, her halısını yıkadığımız müşterilerimizden teşekkür almaya devam ediyoruz.

Pendik'te Halı Yıkama Firmaları

Pendik'te halı yıkama firmaları, sayıca bir hayli firma mevcuttur, tahmini olarak 40 veya 50 civarı olduğu tahmin edilmektedir.bunlar irili ufaklı olup kapasiteleri değişmektedir.

Pendik'te halı yıkama firmaları, bir çoğu çok eski olup işini gerçekten iyi yapan yerlerdir, bunlar hem fiyat olarak hemde kapasite olarak büyük yıkama yerleridir.

Diğer halı yıkama yerleri daha küçük ve belli mahallelere hizmet götürmektedir, genelde yakın yerde hizmet isteyen müşterilerinin tercih ettiği yerlerdir.

Bazıları büyük reklam kampanyası yaparak büyük yatırımlar yaparlar ve geniş kitlelere hitap ederken, bazıları da tavsiye üzerine tercih edilen yerlerdir.

Yanlış yapılan temizleme büyük sorunlara sebep olduğundan sizde en iyi firmayı seçmek için kısa araştırma yapmanızı tavsiye ediyoruz, sizde bizi arayarak konforlu ve hijyen ev için bizi arayın.

Tecrübeli güler yüzlü ekibimizle halılarınızı alıyor hiç bir detaydan kaçmayarak sizlere hizmete devam ediyoruz, yerinde yıkama hizmetimizle hiç bir sevkiyata gerek kalmadan gözünüzün önünde yıkama yapmaktayız.

Ofizlerinizde ve evdeki halılarınızı anti bakteriyal ve hijyen şartlarda yıkıyoruz, bugünkü teknolojiyle üretilen halılar çok daha üstün ve anti-bakteriyel olarak yapılır.

Fakat bazı yeni alınan halılarda tüy dökülmesi olabiliyor, bu konuda üzülmeyin çünkü bu olağan bir durumdur, bu sıkıntının çözümü halınızın bizim gibi tecrübeli bir firmaya halınızı yıkatmanızdır.

Bir kere yıkattığınızda bu sorunun ortadan kalkması kaçınılmazdır, bu yaşanmış bir tecrübe olup müşterilerimizi bu gibi durumlardan kurtardığımız olmuştur.


Pendik"te Halı Yıkama Fiyatları

​​​​​​Pendik"te halı yıkama fiyatları, bulmak için kısa bir araştırma yapmanız yeterlidir, teknolojinin iyice geliştiği günümüzde sizde çevrenize sormanız la veya internet dünyasında biraz vakit geçirerek sonuca ulaşabilirsiniz.

Ama doğru yeri bulmanız önemli tabii, çünkü bir çok firma ucuz fiyat diyerek kampanya yapmaktadır, fakat bunlar yanıltıcı olabilir.

Bizlerde kendmizi sürekli yenileyerek yani gelişen teknolojiye uyarak sizlere beş yıldız hizmet için üstün gayret göstermekteyiz, halılarınızın kirlenme durumuna bakmadan en iyi yıkamayı sağlamaktayız.

Siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat, ve en kaliteli temizlik için bütçenizi zorlamadan ücret tarifemizle halı yıkama hizmetimize devam ediyoruz.

Halılarınızı yıkatmak için en güvenilir, ve konusunda en hijyen yıkamacılardan biriyiz, pek çok halı çeşidi vardır bunların temizliği farklı metodlarla olmalıdır.
hali-yikama

Pendik Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama, çok hassas bir yıkama işlemidir, bu gibi yıkamanın üstesinden pendik yün halı yıkama, gibi tecrübeli firmalar gelir, çünkü çok nazik ip dokusu vardır.

Yanlış bir şampuan kullanımı yün halının dokusunu ve boyasını bozar, üretiminde çöp boya kullanılmaktadır, bu el ile dokunan yün halılarda kullanılan bir boyama şeklidir.

Yün halının bir çok çeşidi mevcuttur, nepal halı, sivas halı, çin halı, ısparta halı, gibi sıralaya biliriz, bunların orjinali elle dokunandır.

Günümüzde ile daha sert ve sağlam olarak makinalarla üretilen yün halılarda mevcuttur, bunların boya ve ip dokusu elle yapılana nazaran daha bir kullanımı kolaydır.boyası kolay kolay bozulmaz.

Suyu uzun süre üstünde tutulmasını asla kabul etmez elle yapılan yün halı uzun süre suda kalırsa hemen renk atar, yıkamadan sonra hemen sıkma makinasında sıkılıp kurutmaya alınır.

Şampuanında kesinlikle hiç bir extra kimyasal veya çamaşır suyu bulunmamalı, çünkü hemen renk atar, gördüğünüz gibi tecrübe isteyen bir yıkamadır.

Bu konuda herhangi bir zarar görmeyin diye, yıkama işlemini yaparken hemen ıslatma yı yapıyoruz uygun şampuan kullanarak fırçalamaya geçiyoruz

Diğer halılarla karıştırmadan, iyice köpürterek yıkamayı bitiriyoruz sıkma işleminden sonra kurutma standında kurutmaya alıyoruz.

Paketlemede son kontröller yapılarak eğer istediğimiz standartlara uygun bir şekilde temiz olmuşsa parfüm sıkılarak paletlemeyle beraber sevkiyat için hazırlanmış halıların arasına alınır.