Hali Yikama

Hali Yikama, halı yıkama hem sağlık açısından hem de estetik bir görüntü açısından önemli bir temizlik çesididir, bu gerçeklerle beraber halılarımızı belirli periyotlarla yıkatmamız çok önemlidir, bir çok halı çeşidi mevcuttur.

Bu halılar renk ve iplerine göre değişkenlik gösterir bu yüzden de yıkanması hassasiyet ister bu halı temizliği uzman işinin ehli bireyler tarafından yapılmalıdır

Hali Yikama, evlerimiz de ve işyerlerimiz de yaşayan bireylerin ve çocukların sağlığı açısından da önemli olup her daim hijyen olması için düzenli olarak yapılmalıdır.

Halı Temizliği nasıl yapılır, ilk önce sizlerden aldığımız halılarınızı cinsine göre ayırıp hangi halı hangi metodla yıkama yapılacağına karar verilir ve buna göre hazırlık yapılır.

Halılar yıkama standında silinir her halı ayrı ayrı ıslatılır yeterli seviyede ıslatıldıktan sonra en kaliteli şampanlarla ilaçlanır.

Bu şampuanlar sadece halı yıkama için üretilmiş olup hem halıyı temizlemek için hem de dezenfekte etmek için idealdir şampuan seçimi de bu yüzden çok önemlidir.

Halılar ilaçlandıktan sonra uygun olan fırça ile halı temizleme işlemi başlatılır her köşesi en ufacık bir detay atlanmadan köpürtme işlemi ile yıkama devam eder.

İlk fırçalamadan sonra halının üstündeki köpük ve pis su atılarak durulama işlemi gerçekleşir daha sonra tekrar ilaçlanarak lekelere özel yapım leke çıkarıcı ile temas edilir ve ikinci aynı halıya yıkama işlemi başlanır.

Uzman kadromuz tarafından yapılan iki aşamalı yıkama işlemi detaylı bir şekilde yapıldıktan sonra biter bundan sonra bol su ile durulama işlemi yapılır.

Halı durulama işleminden sonra özel yapım halı sıkma makinasın da halılarınız sıkılır bu sıkma işlemi çok faydalıdır eğer bu işlem tam olarak yapılmnazsa halıda fazla su kalır kuruması zor olmasıyla beraber küf veya koku yapması kaçınılmazdır

Bu sıkma makinası suyun %90 ını atar. Daha sonra halılarınız her tarafı kapalı olan kurutma standların da kurutmaya alınır kurutmanın etrafının kapalı olması çok önemlidir eğer açık olursa toz ve dumanlardan kirlenmesi kaçınılmazdır.

Kurutulan halılar kalite kontrol ve paketleme msasın da süpürülür kalmışsa tüyler için tekrar fırçalanır eğer halı uygun standartlar da değilse veya lekeler cıkmamışsa tekrar yıkamaya alınır.

Standları uygun halde temizlenen halılarınız paketlenerek uygun hale getirilir ve sevkiyat için sizinle iletişime geçerek halı teslimatı için gün ve saat belirlenir.

Sizin de gördüğünüz gibi için de birçok detay barındıran ve deneyim gerektiren bir işlemler kümesi halin de yapılan temizlik türlerinden biridir bu yüzden seçeceğiniz firma fabrika çok önemlidir. kartal_hali_yikama


Hali Yikama Ve Kalite

Halı yıkama, olarak bir çok firma mevcuttur fakat bunların hepsi için kaliteli temizlik yaptıklarını söylememiz doğru değildir, bu konuda müşterilerden bir çok şikayet gelmektedir.

Çünkü yukarıda bahsettiğimiz gibi bu konu çok hassas olup tecrübe ister. evet ıslatırsınız ucuz kalitesiz malzemelerle yıkamayı yapıp kurutup teslim edersiniz,Ancak önemli olan başka bir konu ise yüzde yüz kaliteli hizmettir.

Bu standartı yakalamak çok önemlidir emek zaman ve deneyim ister, internette kısa bir araştırmayla seçtiğiniz firma veya diğerleriyle alakalı bilgi alabilirsiniz.

Halı renginin bozulması, halı kaybolması veya halının tam olarak temizlenmemesi gibi konular genel olarak şikayetlerin başında gelir.

Sizde güvenilir bir yıkama yeri arıyorsanız doğru yerdesiniz, bizi arayın ve konforlu hijyen bir hayatın tadını çıkarı, .http://www.twitter.com
(0216) 309 64 96 WhatsApp Destek